05.05.15 Fællesspisning i Vildbjerg

Hotdogs anno 2015Traditionen tro, har Dansk Bullmastiff Klub i forbindelse med dobbeltudstillingen i Vildbjerg den 6. og 7. juni 2015, arrangeret fællesspisning lørdag aften, efterfulgt af den altid festlige auktion. Endvidere vil der som tidligere også være mulighed for at bestille lækker frokost både lørdag og søndag, men det er vigtigt at du/I bestiller maden i forvejen!

Hvis du allerede kommer fredag d. 5. juni 2015, så vil der i år også være mulighed for at bestille en lækker 2-retters menu til aftensmad.

SIDSTE FRIST FOR TILMELDING TIL AFTENSMAD FREDAG, FROKOST og/eller FÆLLESSPISNING ER DEN 22. MAJ 2015! Tilmelding og betaling her

Tilmeldingen foregår via Klubbens hjemmeside, hvor madbilletterne købes og betales med det samme.

Vi glæder os til at se jer til et par super hyggelige dage.